30 °

max 35 ° / min 19 °

Petak

27.06.

35° / 19°

Subota

28.06.

32° / 17°

Nedjelja

29.06.

35° / 19°

Ponedjeljak

30.06.

36° / 22°

Utorak

01.07.

36° / 22°

Srijeda

02.07.

37° / 23°

Četvrtak

03.07.

38° / 23°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Dizdarević: Nastavlja se progon crnogorskih građana u Beogradu, državni zvaničnici da zaštite Marunovića

Izvor: DPS

Politika

Comments 1

Dizdarević: Nastavlja se progon crnogorskih građana u Beogradu, državni zvaničnici da zaštite Marunovića

Autor: Antena M

  • Viber

Da ne prestaje obračun zvanične politike Beograda sa pojedincima koji su glasni u odbrani Crne Gore i njenih najboljih interesa dokazuje i privođenje crnogorskog reditelja Danila Marunovića od strane BIA koje se dogodilo jutros u Beogradu, poručio je poslanik Demokratske partije socijalista Abaz Dizdarević.

Podsjeća da je nedavno po istoj matrici i uz isti scenario priveden potpredsjednik DPS-a i poslanik u Skupštini Crne Gore Ivan Vuković.

“Iako se svaki čovjek koji razmišlja zdravorazumski i danas pita kakvu prijetnju po državu Srbiju predstavljaju jedan univerzitetski profesor i jedan reditelj, jasno je da su isti postali meta zbog svoje nepokolebljivosti u namjeri da raskrinkavaju namjere koje ima politika Aleksandra Vučića prema državi Crnoj Gori.

Kako je očigledno u pitanju progon, pozivamo predsjednika Vlade Crne Gore Milojka Spajića, potpredsjednika nadležnog za vanjske poslove Filipa Ivanovića i ministra vanjskih poslova Ervina Ibrahimovića da se hitno uključe i zaštite crnogorske građane koji su izloženi ovakvim neprijatnostima i maltretiranju kad god kroče na tlo Beograda”, naveo je u saopštenju poslanik.

Komentari (1)

POŠALJI KOMENTAR

mr

Oprosti, koji državni zvaničnici? Takvi u CG ne postoje... Možda nominalno... Ili kao figure...