01.05.

20° / 15°

Pjetlići Budućnosti slavili u još jednom derbiju

FK Budućnost

Novi uzbudljivi mali derbi i novi trijumf (nakon što je za vikend „pala“ Sutjeska (3:2)) pjetlića kluba FK Budućnost - plavi klinci su, u vanrednom 5. kolu u okviru Udruženja klubova Centar, juče savladali domaći OFK Titograd rezultatom 2:1.

Učenici Balše Božovića i Blaža Igumanovića, kojima pomažu Ivan Božović i Saša Živaljević, su slavili poslije preokreta i zadržali su maksimalan učinak - četiri kola, 12 bodova.

OFK Titograd je došao u vođstvo u 21. minutu, Luka Vušurović je izjednačio devet minuta kasnije, da bi konačan rezultat postavio Matija Rakčević u 37. minutu.

Pjetlići Budućnosti su utakmicu počeli u sastavu Simon Sošić, Dado Đurović, Luka Vušurović, Aleksa Đurišić, Andrej Vučković, Danilo Radonjić, Petar Rešetar, Luka Kuzmanović, Filip Ivanović, Matija Rakčević, Čarni Brnović, dok su priliku još dobili Vuk Rmandić, Lazar Gašić i Bogdan Bjelić.