24° / 14°

30.04.

24° / 15°

Šok za Zidana, Majorka nadigrala Madriđane

Majorka, koju su svi otpisivali poslije startnih šest utakmica, definitivno se podigla tokom minule repreznetativne pauze, a novi trijumf nad Real Madridom od 1:0 samo će još više uliti samopouzdanje izabranicima Visentea Morena koji su uspjeli ono što neki prije njih, bogatiji i snažniji nisu.

Pogodak odluke postigao je Lago Žunior u sedmom minutu poslije sjajnog solo-prodora.

Malo je pokazao Real večeras, nekoliko pokušaja sa distance i to je bilo sve od opasnosti po gol Majorke. Rijetko su ulazili u šanse gostujući igrači, napadači su bili potpuno odsječeni, a kada je Alvaro Odrizola u 74. minutu isključen zbog drugog žutog kartona bilo je jasno da bodovi sigurno ostaju na Majorki.

Probao je Zidan sve u finišu, umejsto Jovića, Iska i Vinisijusa poslao na teren Valverdea, Rodgira i Braima Dijaza. Uzalud...