10° / 7°

22.04.

13° / 5°

Liverpul sve bliži tituli

Fudbaleri Liverpula su bez većih problema pobijedili Vest Hem u Londonu rezultatom 2:0 i uvećali prednost nad Mančester Sitijem.

Nova Liverpulova "žrtva" bila je ekipa Vest Hema, koja ih je dočekala u zaostaloj utakmici 24. kola Premijer lige.

Redsi su do prvog gola stigli sa bijele tačke kada je Mohamed Salah bio precizan u 35. minutu.

U nastavku susreta je Vest Hem mogao do izjednačenja, imao nekoliko kvalitetnih prilika, ali je sve to palo u vodu kada je Aleks Okslejd Čemberlejn u 52. minutu duplirao prednost Liverpula.

To je bio i krajnji rezultat pa je Liverpul bez problema stigao do 23. pobjede u sezoni i prednosti od 19 poena u odnosu na drugoplasirani Mančester Siti.