21° / 14°

02.05.

17° / 14°

Odlična partija Juventusa u Đenovi

Fudbaleri Juventus uspjeli su bez nekih velikih problema da prevaziđu gostovanje u Đenovi za 1:3 (0:0).

Od starta se videlo da je Juventus bolji rival.  Imali su i domaći nekoliko dobrih napada pred sam kraj poluvremena, ali bez rezultata.

Nismo dugo čekali na gol. Paulo Dibala pokazuje da je u strašnoj formi nakon koronavirusa, napravio je pravi mali slalom u kaznenom prostoru, šutirao i Perin je samo dokačio loptu, nije uspio da odbrani.

Bilo je to u 50. minutu, a samo šest minuta kasnije, drugi gol u mreži Đenove. Kristijano Ronaldo je uspio da pogodi veoma jakim udarcem sa 20 metara.

Ipak, najljepši trenutak viđen je u 73. minutu, tada je Daglas Košta primio loptu, namjestio se na lijevu nogu i ubio pauka sa oko 20 metara.

Domaći su uspjeli nekako da stignu do utješnog gola, igrao se 76. minut kada je lopta nakon greške odbrane Juventusa stigla do Pinamontija koji ne griješi.

Juventus i dalje ima sve u svojim rukama kada se radi o šampionskoj tituli.