23° / 17°

02.05.

23° / 15°

Prvi trijumf OFK Titograda

Fudbaleri OFK Titograda pobijedili su danas u podgoričkom naselju Stari aerodrom ekipu Zete iz Golubovaca 1:0, u utakmici sedmog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Do prve pobjede ove sezone OFK Titograd došao je golom Marka Mrvaljevića u 53. minutu.

Pobjede su ranije danas ostvarili i fudbaleri Sutjeske i Jezera.

Sutjeska je u Nikšiću savladala pljevaljski Rudar 2:0 i ostvarila treći trijumf ove sezone.

Do pobjede došla je golovima Milutina Osmajića u 66. i Boža Markovića u 76. minutu.

Jezero je u Petrovcu slavilo protiv istoimenog domaćeg tima 1:0.

Odlučujući pogodak, za treći trijumf plavskog tima, postigao je Enes Isljami u 22. minutu iz jedanaesterca.

Povratnik u društvo najboljih u dosadašnjem dijelu takmičenja ima i po dva trijumfa i poraza.

Petrovac je bez pobjede ove sezone, sa dva remija i četiri poraza.