26.04.

15° / 9°

Realu dva gola prednosti pred revanš u Liverpulu, Siti u 90. do pobjede

Tag Video

Fudbaleri Real Madrida savladali su Liverpul 3:1 u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

Vinicijus je u 27. minutu doveo Špance u vođstvo, a do kraja poluvremena za domaćina je pogodio i Asensio.

Početkom nastavka Salah je smanjio prednost, ali je Vinicijus u 65. minutu pogodio za konačnih 3:1.

U drugom meču večeri je takođe bilo uzbudljivo, Siti je u Mančesteru savladao Dortmund 2:1 golom u 90. minutu. Poveli su građani preko De Brujnea u 19. minutu, izjednačio je Rojs u 84. Ipak, da Englezi sa golom prednosti otputuju u Njemačku pobrinuo se Foden.

Sjutra se igraju preostala dva meča četvrtfinala, Bajern Minhen - PSŽ odnosno Porto - Čelsi.