13° / 7°

Detalj iz Milana o kojem bruji Evropa

Tag Video

Izvor: b92.net

Utakmicu između Milana i Čelsija u Ligi šampiona obilježio je kontroverzni momenat.

Čelsi je pobijedio Milan sa 2:0 na gostovanju i time izbio na prvo mjesto tabele Grupe E.

"Plavce" je do pobjede pogurala odluka sudije da u 18. minutu pokaže na bijelu tačku i dosudi jedanaesterac, a mnogi su kritikovali taj potez.

Prema mnogima kontakt pri faulu štopera Tomorija, inače nekadašnjeg člana Čelsija, nije bio dovoljan ni za penal, a kamoli za direktan crveni karton.

Ni sudija Danijel Sajbert ni VAR soba nisu promijenili odluku i nedugo zatim Žoržinjo je realizovao najstrožu kaznu, a samo 13 minuta kasnije Obamejang postavio konačan rezultat.