02.08.

36° / 22°

Blamaža Junajteda usred Mančestera

Izvor: EPA-EFE

Fudbaleri Bornmauta priredili su veliko iznenađenje na Old Trafordu pošto su ubjedljivo savladali Mančester junajted rezultatom 3:0.

Izabranici Andonija Iraole nalaze se u sjajnoj formi što su potvrdili i večeras kada su nadigrali i ponizili "crvene đavole".

Sve je krenulo na loše po domaćina već u petom minutu kada je Kuk iskoristio lošu reakciju odbrane Junajteda i uposlio Dominika Solankea koji se dobro snašao i savladao Onanu.

Arhitekta predstojeća dva gola bio je Markus Tavernije koji je u razmaku od pet minuta asistirao prilikom dva pogotka.

Prvo je Filip Biling udvostručio prednost Bornmauta u 68, a onda je pogodio i Markos Senesi u 75. minutu.

Konačan rezultat umalo nije postavio Dango Utara u drugom minutu nadokande vremena i to poslije greške Megvajera koju je fudbaler iz Burkine Faso iskoristio na najbolji mogući način.

Ipak, gol Utare poništen je zbog igranja rukom što nije umanjilo utisak katastrofalne igre Junajteda.