18° / 11°

05.05.

20° / 11°

Dečić izvukao bod protiv Petrovca

Dečić nije iskoristio poraz Budućnosti da preuzme prvo mjesto na tabeli Meridianbet Prve lige - Tuzani su remizirali protiv Petrovca 1:1.

Nakon podjele bodova u današnjoj utakmici, Dečić na drugom mjestu ima poen manje od vodeće Budućnosti.

Petrovac je 11. put remizirao u sezoni i ukupno sa 26 bodova zauzima šesto mjesto na tabeli.

Babić je u 70. minutu glavom poslao loptu u mrežu i doveo goste u vođstvo. U 83. minuta Matić je poslao odličnu loptu ka 'rezervisti' Camaju, a on lijepo šutnuo i pogodio za konačnih 1:1.

Na jučerašnjim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Rudar - Budućnost 3:0, Mladost - Mornara 1:2, Jezero - Jedinstvo 0:3 i Sutjeska - Arsenal 1:1.