09.05.

20° / 12°

Napoli u Sasuolu brojao do šest

Izvor: EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Fudbaleri Napolija savladali su kao gosti ekipu Sasuola rezultatom 6:1 u okviru 21. kola italijanske Serije A.

Igrao se 17. minut kada je Uroš Račić sjajnim udarcem sa oko 25 metara matirao nemoćnog Mereta.

Međutim, Napoli je u razmaku od svega dva minuta u potpunosti preokrenuo rezultat. Prvo je Amir Rahmani poravnao u 29, da bi u 31. mrežu zatresao i Viktor Osimen.

Nigerijac je bio precizan i u 41. minutu, pa je Napoli na odmor otišao sa dva gola prednosti.

Gosti su poslije nepuna dva minuta igre u drugom poluvremenu postigli novi gol, ponovo u režiji VIktora Osimena.

Četiri minuta kasnije, Nigerijac je bio asistent Hviči Kvaracheliji, a Gruzin je i postavio konačan rezultat u 75. minutu meča.