02.05.

22° / 14°

Katastrofa Budućnosti, Zvezda sa +41 razbila "plave" u Morači!

Comments 2

Blamaža košarkaša Budućnosti Voli za kraj sezone u ABA ligi - Podgoričani su u drugom meču polufinala deklasirani u Podgorici od Crvene zvezde 97:56! Beogradski tim prvi duel dobio je 93:55. Rezultati u oba meča dovoljno govore o igri našeg tima...

Domaćin je bio ravnopravan samo u prvoj četvrtini, u kojoj je vodio 17:9 i na kraju je dobio 26:25. Ostatak meča bio je za zaborav, a o izdanju podgoričkih košarkaša najbolje govori zaostatak od 44 poena u posljednjem minutu.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Luka Mitrović sa 17 poena. U domaćem sastavu dvocifren je bio samo Igor Drobnjak sa 11 poena.

U drugom polufinalu rivali su Partizan i Cedevita Olimpija.