26 °

max 29 ° / min 16 °

Četvrtak

04.09.

29° / 16°

Petak

05.09.

30° / 18°

Subota

06.09.

32° / 21°

Nedjelja

07.09.

30° / 19°

Ponedjeljak

08.09.

30° / 20°

Utorak

09.09.

32° / 21°

Srijeda

10.09.

32° / 22°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Crna Gora danas sa Švedskom bez prava na kiks

Košarka

Comments 0

Crna Gora danas sa Švedskom bez prava na kiks

Autor: Bojan Šuković

  • Viber

Košarkaška reprezentacija Crne Gore igraće danas u Tampereu protiv Švedske utakmicu četvrtog kola B grupe Eurobasketa.

Biće to duel sa direktni rivalom za plasman u narednu rundu takmičenja. Crna Gora je bez pobjede nakon tri odigrana kola, dok je Švedska jedini trijumf upisala protiv Velike Britanije.

Plejmejker Igor Drobnjak kazao je da će biti teško nakon tri ubjedljiva poraza. On je kazao da igra švedske selekcije podsjeća na Finsku i da očekuje dosta jurnjave i trčanja.

"To je ono što smo imali i do sada. Ova grupa je takva da nema nijednog protivnika za kojeg možemo reći da će biti jednostavnija igra, ali svakako smo spremni na to i daćemo sve od sebe da budemo bolji nego u prve tri utakmice", rekao je Drobnjak.

Crna Gora će u duelu sa Švedskom biti oslabljena neigranjem povrijeđenog Zorana Nikolića, za kojeg je prvenstvo završeno.

"Stvarno je teško, pogotovo zbog ritma samog prvenstva, koji je veoma zahtjevan, naročito sada kada smo imali dvije vezane utakmice. Ali nekako smo i svjesni toga bili od početka – na pripremnim utakmicama imali smo velike minutaže i pripremili smo se na to“, zaključio je Drobnjak.

Duel u Tampereu počeće u 12 sati i 30 minuta.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR