21 °

max 31 ° / min 17 °

Nedjelja

08.06.

31° / 17°

Ponedjeljak

09.06.

32° / 20°

Utorak

10.06.

30° / 18°

Srijeda

11.06.

31° / 20°

Četvrtak

12.06.

31° / 18°

Petak

13.06.

30° / 19°

Subota

14.06.

31° / 20°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ubistvo u centru Beograda: Djeca bila u školi, među osumnjičenima i maloljetnik

Izvor: Pixabay, ilustracija

Region

Comments 0

Ubistvo u centru Beograda: Djeca bila u školi, među osumnjičenima i maloljetnik

Izvor: N1/Nova.rs

Autor: Antena M

  • Viber

U Ulici Gavrila Principa, u centru Beograda, večeras je iz vatrenog oružja ubijen mladić, dok su se u tom trenutku djeca nalazila na treningu u obližnjoj osnovnoj školi „Isidora Sekulić“.

Prema navodima medija, mladić je pogođen dok se nalazio u automobilu, nakon čega je prešao u suprotnu traku i udario u gradski autobus.

Kako saznaje Nova.rs, ubijeni je bio poznat policiji, kao i napadači. Za ubistvo su osumnjičeni B. N. (rođen 2005. godine) i maloljetni B. R. (rođen 2009. godine).

Prema istim izvorima, I. A. je pogođen u glavu i noge, i od zadobijenih povreda je preminuo na licu mjesta.

Ubistvo se dogodilo u neposrednoj blizini osnovne škole, u trenutku kada su djeca bila na sportskom treningu. Trening je prekinut, a djeci je rečeno da napuste objekat. Po njih su došli roditelji, vidno zbunjeni jer nijesu znali šta se dešava.

Prema izvještaju reportera N1, prostoru gdje se zločin dogodio prišla su dva mladića koja su tvrdila da su prijatelji ubijenog. Nakon kratkog razgovora s policijom, napustili su lice mjesta.

Cijeli dio ulice je ograđen, a saobraćaj je obustavljen i za vozila i za pješake. Policija nije dozvoljavala ni stanarima iz obližnjih zgrada da se kreću kroz zonu pod istragom.

Motiv ubistva za sada nije poznat.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR