21 °

max 23 ° / min 11 °

Nedjelja

04.05.

23° / 11°

Ponedjeljak

05.05.

19° / 12°

Utorak

06.05.

21° / 14°

Srijeda

07.05.

21° / 13°

Četvrtak

08.05.

19° / 13°

Petak

09.05.

21° / 11°

Subota

10.05.

21° / 12°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Stav

Velikosrpski projekat je osuđen na propast

  • viber

Drago

Bravo za Tomislava Markovića što nas podseća na dva velika imena srpske istorije ; Dimitrija Tucovića ( pravnika , političara , socijalistu ) i knjževnka Radoja Domanovića ... Bez znanja o prošlosti , nema razumevanja ni sadašnjosti .

Tako je

Odlicno, gosp Markovicu. Jedino mi je zao sto vas tekst nece procitati mnogi koji bi trebali da se pomjere iz strasne jame neobrazovanja, a na osnovu kojeg brane zlu masineriju "Velike SRbije". Za nas druge, vas tekst je jos jedna potvrda ispravnosti u borbi da svoje ne damo, a tudje necemo.

Zora

Za sve je kriva velika Crna Gora ! Da su ostale cetiri nahije ne bi bilo ovih problema sa Srbima. Bili bi prava gradjanska drzava !

SrdjanR

Veeeeliki Čovjek Tomislav Marković! Privilegija je čitati njegove tekstove! Nije prvi put da pominje dvojicu srpskih intelektualaca, Tucovića i Domanovića, s razlogom. No, sadašnja avangarda Srbije, zatire njihova djela. Tužno!

Jovo

Ovakake tekstove ne možeš naći nigde u režimskim medijima osim Vulina koji se kočoperi i hvališe svemoćnog Acu razbojnika.