24 °

max 26 ° / min 11 °

Četvrtak

18.09.

26° / 11°

Petak

19.09.

30° / 16°

Subota

20.09.

29° / 17°

Nedjelja

21.09.

29° / 19°

Ponedjeljak

22.09.

28° / 19°

Utorak

23.09.

27° / 18°

Srijeda

24.09.

22° / 16°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Politika

Zenović: Među državama članicama EU postoji konsenzus da Crna Gora dobije IBAR

Autor: Antena M

  • viber

Pivljanin

Jesili siguran gospodine ? A šta će reći Hrvacka poslije vaše podrške o rezoluviji Jasenovac ,stvarno mislite da su svi kratke pameti i da vi i vaši koalicioni partneri možete da ih vučete za nos plus događanja oko spomen ploče u Morinju .

Katunjanin

Ma koje je to uslove Crna Gora Ispunila .Pohapsili ste toliko zvucnih imena a dokaza ni u tragovima. Sto nijeste barem to promijesali malo pa pohapsili dvije tri radnice iz Volija ili bar jednog iz gradske cistoce da to djeluje uvjerljivije.Mozete vi da folirate EU ,ali gradjani su ti koji se pitaju

Crnogorka

Prazna priča nevidljivog pregovarača koji je u medjuvrrmenu “aplicirao”za drugi posao,predsjednika opstine Budva,doživio debakl i sad opet kao on je pregovarač za EU.Nadajmo se da zbog lažnih predstavljanja uradjenog,pogrešnih rjesenja, nepoštovanja ljudskih prava,revanšizma , nećemo dozivjeti i debakl za nastavak puta u evropske institucije dje vladaju zakoni.Ako zazmure na katastrofalnu situaciju na svim poljima u državi,onda nam svaka čast.