32 °

max 32 ° / min 20 °

Nedjelja

13.07.

32° / 20°

Ponedjeljak

14.07.

36° / 19°

Utorak

15.07.

37° / 23°

Srijeda

16.07.

38° / 23°

Četvrtak

17.07.

37° / 21°

Petak

18.07.

34° / 21°

Subota

19.07.

37° / 21°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Politika

Evropski savez samostalno na podgoričke izbore, Mugoša predvodi listu

Autor: Antena M

  • viber

td

Kao davnasnji SDP-ovac,ponekad i razocaran,moram iskazati odusevljenje i punu podrsku za ovakav izbor nosioca liste. Putokaz i za druge gradjanske partije i koalicije!.

miki

Čestitam na izboru na čelo liste i želim Vam uspjeh, za smjenu dosadašnjih šarlatana iz PES-a

Mina

A nece valjda sa BS Ervina Ibrahimovica?!!

Posmatrač

NEŠTO SE MUTI ŽESTOKO....MOŽDA SE SPREMA ŽEŠCA ..URA...

Simikliser

Kakvo razocarenje ...a mislio da dam glas u PG ....dje su vam principi .

jasno

Mugoša je pravedan i dobar političar. Ipak, neka drži na oku SDP, da se ne pojavi još koji Bujo i slični...

Pumps

A što Bujo? Treba se jasno oprediljeliti što može a što ne može. Cetinje sad liči na grad, možemo da ga volimo ili ne, ali radi odličan posao na Cetinje. Mislim da je i sam rekao sa kim moze sarađivati a sa kim ne. Izgleda da je pogodio, Vuković nije nosliac liste DPS-a u Podgorici!@jasno

Posmatrač

@Pumps .Gospodine..ja sam svjestan grešaka koje je DPS uradio...ali jeli moguce da si srecan što Bujo uz podršku ..desne ruke Andrije Mandica...zauze poziciju ...i još ovo gospodine..SVAKO IZDAJSTVO SE DOBRO NAGRADJUJE..pa i malo asvaltiranih ulica kao mamac za Crnogorce

jasno

@Pumps, gledano partijski i ljudski, Demokrate su vrijednosno isto što i DF, prema tome to je pakt sa đavolom, ma koliko da je Bujo aktivan. Svi znamo ko su Demokrate i da oni drže DF i PES na vlasti i rasturaju CG. Tačka.

Nusret

Boris je živi dokaz da se čak i u politici može biti GOSPODIN. Čist i evropski izbor za pristojan svijet .

Kika

Da se nebi slucajno udruzili suverenisticki glasovi, a oprostite na pitanju