25 °

max 26 ° / min 15 °

Nedjelja

01.06.

26° / 15°

Ponedjeljak

02.06.

25° / 15°

Utorak

03.06.

26° / 16°

Srijeda

04.06.

28° / 17°

Četvrtak

05.06.

29° / 18°

Petak

06.06.

30° / 19°

Subota

07.06.

31° / 21°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Politika

Milatović: Spajić je lider u domenu urušavanja ekonomije Crne Gore

Autor: Antena M

  • viber

Fori

Tocno je to sto kazes za don zuana aziskog ali i ti mu pomazes urusavajuci drzavu to su vasi ciljevi iz iste matrice ste izasli

Ante

Oba ste jednaka, kadar SPC-a. Možda si čak i gori, jer sad je Spajić VRAG, a dok ste bili skupa bio je ANĐEO.

Di

Ti si htio Mandića u Skupštinu i DF u Vladu, a nijesi htio DPS, koji bi u "demokratiji" morao biti drugi po zastupljenosti u Vladi. Plantaže treba uništiti da ih neko kupi jeftino, vjerovatno Srb, a on će uzeti proviziju. Ostavite Mila, jer se i on vama ne miješa iako vidi što radite.

Katunjanin

Opste je poznato da je Spajic lider u urusavanju ekonomije CG. Taj samit se mora odrzati ,jer je to nacionalni interes ,pa ko platio da platio. Moze Spajic da nazove kabinet Mila Djukanvica ali ne moze da razgovara sa G-dinom Milom Djukanovicem . Ma ni ti Jakove !?

Bajo

Milatovicu ! Ko je unistio MontenegroAirlines ? Ko je unistio Aerodrome i sve prebacio u Tiranu ? Ko je hapsio nevine ljudi a poslije unistio Plantaže ? Koje Vlade su to uradile ??? Ko je smanjio potrosacku korpu u odnosu na 2019 g .?? To je jedino mjerilo .