06.05.

20° / 12°

Realu samo bod protiv Raja

Izvor: Real Madrid

Fudbaleri Rajo Valjekana i Real Madrida odigrali su neriješeno 1:1 meč 25. kola španske La lige.

Real je stigao do ranog vođstva, već u trećem minutu meča. Poslije kontre, Valverde je poslao dugi precizan pas u centar kaznenog prostora gdje je bio Hoselu, koji je postigao pogodak posline jakog udarca za 1:0.

Poslije 20-ak minuta Kamavinga je igrao rukom u šesnaestercu, pa je poslije intervencije VAR-a dosuđen penal za domaće. Raul de Tomas je poslao loptu pod prečku za 1:1.

Na kraju je Real ostao sa 10 igrača, pošto je Krvahal dobio drugi žuti, ali nije to mnogo pomoglo domaćima, jer su se igrali posljednji minuti meča.