9 °

max 25 ° / min 10 °

Petak

10.04.

25° / 10°

Subota

11.04.

25° / 12°

Nedjelja

12.04.

23° / 14°

Ponedjeljak

13.04.

21° / 13°

Utorak

14.04.

17° / 15°

Srijeda

15.04.

20° / 11°

Četvrtak

16.04.

21° / 12°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Opština Tuzi ponovo upozorila građane: Ostanite u domovima

KORONAVIRUS

Comments 0

Autor: Antena M

  • Viber

Opština Tuzi ponovo upozorila građane: Ostanite u domovima

Opština Tuzi objavila je na Fejsbuku upozorenje za građane: 

Molim vas da obavezno ostanete u vašim domovima i nikako da ne izlazite u dvorišta. To je striktna mjera za sve nas, a prema onima koji budu uhvaćeni od strane organa reda da krše ovaj zakon, biće krivično gonjeni i privođeni.

NEMAMO POTREBU DA IZLAZIMO. MI SMO TU ZA SVE VAŠE POTREBE!

VËREJTJE!
Ju lutemi që detyrimisht të qendroni brenda në shtepi dhe në asnjë mënyrë të mos qendroni në oborret tuaja. Kjo është masë decide për të gjithë ne, ndërsa ndaj shkelësve të këtij ligji, do të arrestohen si dhe do të ngrihen aktpadi penale. NUK DUHET TË DALIM JASHTË, NE JEMI ATY PËR TË GJITHA NEVOJAT TUAJA! 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR