Na deponiji “Livade” sinoć poslije ponoći podmetnut je novi požar. Komunalna policija je na licu mjesta zatekla tri osobe za koje se sumnja da su podmetnule požar, i predati su Upravi policije na dalje postupanje.
Ekipe Službe zaštite su nakon vise sati gašenja požara, uz pomoć zaposlenih u Deponiji i upotrebu mehanizacije, uspjele da požar ugase.
Još uvijek se obilazi lokacija požarišta i povremeno zaliva vodom, jer se radi o ogromnim naslagama zapaljivog materijala gdje se u dubini usljed visoke temperature sporadično pojavljuje dim.
Indikativno je da su ista tri lica za koja se osnovano sumnja da su podmetnula požar, od strane Uprave policije i Komunalne policije legitimisana u ulici Husinskih rudara na lokaciji gdje je takodje u 21:56 časova prijavljen požar, navode iz PG biroa.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR