16 °

max 20 ° / min 14 °

Ponedjeljak

05.05.

20° / 14°

Utorak

06.05.

22° / 14°

Srijeda

07.05.

21° / 13°

Četvrtak

08.05.

20° / 13°

Petak

09.05.

21° / 12°

Subota

10.05.

16° / 10°

Nedjelja

11.05.

20° / 9°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Kovačević: Neko ne može da podnese što je Srbin na čelu opštine

Politika

Comments 14

Kovačević: Neko ne može da podnese što je Srbin na čelu opštine

Autor: Antena M

  • Viber

Neko ne može da podnese činjenicu da je na mjestu predsjednika opštine neko ko je Srbin, poručio je predsjednik opštine Nikšić Marko Kovačević nakon jučerašnjih incidenata na Trgu Slobode.
 
"Postaje potpuno jasno zašto je danas došla grupa ljudi sa planom da napadne policiju i izazove incidente. Postaje potpuno jasno šta je bila meta onih koji su preko mjesec dana najavljivali ovaj skup i koji su učinili sve da do mirnog koncerta koji bi okupio porodične ljude na našem trgu, nezavisno od političkih i drugih razlika da zajedno proslavimo praznik, ne dođe. Čitav ovaj incident i događaj im je trebao da bi koncentrisali ekstremiste i kriminalce da ugroze moju ličnu bezbjednost ne bi li tako pokušali da unesu dodatni nemir u ovo društvo i ne bi li nas pokolebali na putu normalizacije odnosa i stanja u Crnoj Gori. Možete, gospodo, odrobijati i ubiti Marka Kovačevića, ali ne možete ubiti ideju i ne možete ubiti istinsku Crnu Goru koja je protiv ovakvih koji prijete na ovaj način kao gospodin sa slike ustala 13. jula 1941. godine", naveo je Kovačević na Facebook profilu.

Podsjećamo, grupu s trobojkama je policija propuštila do Trga slobode u Nikšiću, a zatim su nastali incidenti. Policija je kasnije, u saopštenju, saopštila da je postupala u skladu s nadležnostima te da su suzavac upotrijebili tamo gdje je bilo potrebno.

Komentari (14)

POŠALJI KOMENTAR

Crnogorka 100%

Bogami, ima Srba koji su ponos ove države, ti to svakako nisi. Kako nam Gordana Đurović nije smetala? Odlično smo je podnosili.

Elmir

A da je Srbin ni po jada no je četnik znas ti dobro no se pravis Toša.Vas srbocetnicka propaganda

Sasa

Nije problem sto si Srbin, nego sto si četnik.