24° / 16°

01.05.

22° / 14°

Remi Podgorice i Budućnosti

Fudbaleri Budućnosti osvojili su samo bod, dok je Rudar ostvario pobjedu u 20. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost je u Donjoj Gorici igrala sa ekipom Podgorice 1:1 i prekinula seriju od pet uzastopnih pobjeda.

Lider šampionata poveo je golom Panajotisa Moratisa u 76. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Darko Đajić u 83. minutu.

Rudar je u Pljevljima savladao Grbalj 3:1 i ostvario sedmi trijumf ove sezone.

Ekipa iz Radanovića povela je golom Marka Đukanovića u 48. minutu.

Izjednačio je Tiago Rodriges Faria u 59, a potpuni preokret donio je Vule Vujačić u 66. minutu.

Isti igrač postavio je i konačan rezultat u 79. minutu.

Pobjedu u gostima ostvario je Petrovac, koji je u podgoričkom naselju Zlatica skavio protiv Koma 1:09.

Odlučujući pogodak, za peti trijumf ove sezone, postigao je Miloš Kalezić u 21. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, u 17 sati i 30 minuta u Golubovcima, sastaće se Zeta i Sutjeska.

Iskra je juče u Danilovgradu pobijedila OFK Titograd 3:0 i desetim trijumfom učvrstila se na trećem mjestu na tabeli.