22° / 13°

15.05.

26° / 13°

Junajted preokretom do pobjede protiv Totenhema

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su kao gosti Totenhem sa 3:1 (0:1) u meču 31. kola Premijer lige Engleske.

Tako su izabranici Olea Gunara Solskjera stigli do 18. pobjede u sezoni koja im daje ogromne šanse da i naredne sezone igraju u Ligi šampiona.

Son je pogodio za vođstvo Totenhema u 40. minutu, samo pet minuta nakon što je VAR poništio gol Kavanija.

U nastavku puno bolja igra Junajteda, koji u 57. preko Freda nalazi put do poravnanja.

Desetak minuta prije kraja Kavani je glavom, nakon centaršuta Fernandeša, smjestio loptu iza leđa Ljorisa, dok je konačan ishod, duboko u sudijskoj nadoknadi, postavio Grinvud.

Junajted se četvrtom uzastopnom pobjedom učvrstio na drugom mjestu sa 63 boda.