22° / 13°

02.05.

22° / 14°

Budućnost slavila protiv Mege

Košarkaši Budućnosti Voli su slavili deveti put zaredom u regionalnom takmičenju, večeras protiv Mege u Sremskoj Mitrovici (85:76), u meču u kojem su početkom treće četvrtine imali 18 poena razlike (56:38, 58:40), a onda dozvolili rivalu da izjednači.

Na kraju je tim Vladimira Jovanovića, ipak, izbjegao uzbudljivu završnicu, jer je nakon 62:62 bez većih problema i na krilima Kenana Kamenjaša “pobjegao” na plus 12…

Budućnost uz utakmicu više ima dvije pobjede više od Cedevita Olimpije, kao i bolji međusobni skor. Treća pozicija je blizu.

Erik Grin je bio najefikasniji u Budućnosti sa 17 poena, jedan manje je upisao Džej Džej O’Brajen, Tre Bel-Hejns 14, a Kamenjaš 14 uz odličnu rolu u drugom poluvremenu.