13 °

max 25 ° / min 13 °

Nedjelja

09.05.

25° / 13°

Ponedjeljak

10.05.

26° / 12°

Utorak

11.05.

27° / 12°

Srijeda

12.05.

21° / 14°

Četvrtak

13.05.

18° / 13°

Petak

14.05.

22° / 13°

Subota

15.05.

26° / 13°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Crna Gora rutinski sa Brazilom, sjutra derbi sa Grčkom

Izvor: OrangePictures

Vaterpolo

Comments 0

Crna Gora rutinski sa Brazilom, sjutra derbi sa Grčkom

Autor: Bojan Šuković

  • Viber

Vaterpolisti Crne Gore savladali su Brazil 15:5 (3:1, 6:3, 2:1, 3:0) u drugom meču na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre u Roterdamu. 

Podsjećamo, "ajkule" su na startu bile slobodne, dok su u drugom kolu nadigrale Kanadu 21:7. Naši momci igraće sjutra sa Grčkom od 16 sati, selekcijom koja je takođe bila uspješna u prva dva meča.

Četiri najbolje ekipe iz grupe plasiraće se u četvrtfinale, dok će tri prvoplasirane sa turnira izboriti nastup na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Sastav i strijelci: Lazović, Draško Brguljan 1, Perković 1, Petković 3, Čučković 2, Popadić 1, Vidović, Ukropina 1, Ivović 3, Spaić, Matković 2, Vasilije Radović 1, Kandić.

RASPORED:

Grupa A: Grčka 4, Crna Gora 4, Kanada 2, Gruzija 0, Brazil 0.

Grupa B: Hrvatska 4, Rusija 3, Holandija 2, Francuska 2, Rumunija 1, Njemačka 0.

Nedjelja 14.02:

13:00h Gruzija - Grčka 10:11

14:30h Kanada - Brazil 11:7

16:00h Holandija - Njemačka 11:10

19:00h Hrvatska - Rumunija 16:6

20:30h Francuska - Rusija 12:13

Ponedjeljak 15.02:

13:00h Rumunija - Rusija 9:9

14:30h Njemačka - Francuska 12:13

16:00h Grčka - Brazil 15:8

17:30h Crna Gora - Kanada 21:7

19:00h Hrvatska - Holandija 25:8

Utorak 16.02:

13:00h Brazil - Crna Gora 5:15

16:00h Kanada - Gruzija

17:30h Rusija - Njemačka

19:00h Holandija - Rumunija

20:30h Francuska - Hrvatska

Srijeda 17.02:

13:00h Rumunija - Njemačka

14:30h Hrvatska - Rusija

16:00h Grčka - Crna Gora

17:30h Gruzija - Brazil

19:00h Holandija - Francuska

Četvrtak 18.02:

13:00h Crna Gora - Gruzija

14:30h Kanada - Grčka

17:30h Francuska - Rumunija

19:00h Rusija - Holandija

20:30h Hrvatska - Njemačka

Petak 19.02:

14:00h A1 - B4

16:00h A2 - B3

18:00h A3 - B2

20:00h A4 - B1

Subota 20.02:

18:00h Polufinale 1

20:00h Polufinale 2

Nedjelja 21.02:

16:00h Za treće mjesto

18:00h FINALE

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR