20 °

max 23 ° / min 10 °

Utorak

29.04.

23° / 10°

Srijeda

30.04.

24° / 10°

Četvrtak

01.05.

24° / 12°

Petak

02.05.

25° / 14°

Subota

03.05.

24° / 15°

Nedjelja

04.05.

23° / 15°

Ponedjeljak

05.05.

21° / 15°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Bijela kuća: Mask odlazi kasnije ovog proljeća

Izvor: EPA-EFE

Svijet

Comments 1

Bijela kuća: Mask odlazi kasnije ovog proljeća

Autor: Antena M

  • Viber

Bijela kuća saopštila je danas da će Ilon Mask napustiti svoj položaj u Odjeljenju za efikasnost vlade (DOGE) po planu kasnije ovog proljeća, kada “njegov nevjerovatan rad” bude završen.

“Ilon Mask i predsjednik SAD Donald Tramp su obojica javno rekli da će Ilon napustiti javnu službu kao poseban uposlenik američke vlade onda kada njegov nevjerovatan rad u DOGE bude završen. Medijske ekskluzive su smeće”, objavila je na svom X nalogu sekretarka za štampu Bijele kuće Kerolajn Livit.

Ona je kritikovala medije misleći na članak objavljen danas na portalu Politiko u kojem se navodi da je Tramp rekao svom užem krugu i članovima svog kabineta da će “Mask u narednim nedjeljama odstupiti sa svoje trenutne pozicije u administraciji”, prenosi Tanjug.

Komentari (1)

POŠALJI KOMENTAR

Mijat

Kakistokratija i plutokratija, najgorima i najbogatijima nije dosta što je svijet uštiman da njima bude dobro žele da drugima bude loše liječeći svoje komplekse.