23° / 17°

02.05.

23° / 15°

Crna Gora ispuštila pobjedu u finišu

U-19 futsal selekcija Crne Gore remizirala je rezultatom 1:1 sa Grčkom, u drugom kolu grupe A preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izabranici Zorana Žarića pružili su veoma dobru partiju, ali je nijesu krunisali pobjedom zahvaljujući golu Grka na isteku 37. minuta utakmice.

Crna Gora je vodila golom Draška Draškovića u 16. minutu, a propustila je još nekoliko solidnih šansi za još koji pogodak.

- Odigrali smo odličnu utakmicu protiv najbolje ekipe na turniru. Čestitao bih momcima na prikazanoj igri, kao i velikoj želji koja je bila vidljiva. Ostaje žal što u prvom kolu nijesu uzeli makar bod protiv Andore, kazao je selektor Žarić.

Njegova ekipa nakon dva kola ima bod, a u posljednjoj rundi sastaje se sa domaćinom turnira, Litvanijom. Taj meč igra se 25. januara sa početkom u 17:30 časova.

GRČKA - CRNA GORA 1:1

Jonava arena, Jonava.

Sudije: Valentin Kuplea (Vels), Hristos Hristou (Kipar), Trajan Enčev (Bugarska).