2 °

max 13 ° / min 2 °

Srijeda

10.12.

13° / 2°

Četvrtak

11.12.

15° / 10°

Petak

12.12.

15° / 9°

Subota

13.12.

15° / 8°

Nedjelja

14.12.

13° / 8°

Ponedjeljak

15.12.

13° / 7°

Utorak

16.12.

11° / 7°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Politika

Fejzić: Spajić maestralno odradio popis i lagano izašao iz toga

Autor: Antena M

  • viber

sičija

Lako je Vama, efendijo, no nije nama što nam pridošli i odrođeni uzimaju ime i dušu. Biće bolje (jednog dana)

DON QUIJOTE

Prerano je govoriti o popisu i njegovim rezultatima. Vidjeli smo da je bilo pokušaja prevare i još nismo sigurni u kojim razmjerama. Ponašanje Mandića govori da je moguć popisni inženjering...Vidjećemo efendijo.

Boka

Mislite i na nas , postovani Reise , cekajte da vidimo zasto neko podnosi ostavku.

Anthropos

Spajić je "maestralno i vrhunski je odradio, dogovor..." Reis Fejzić. Pošto je siguran da se broj "Bosnjaka" povećao - na račun Muslimana i Crnogoraca? - Reis Fejzić je veoma zadovoljan sa Spajićem? Blago nama. Samo, "drumovi će poželjet Crnogoraca..? kad Srbi pokore CG? Ko će vas tada braniti?

jovan

Efendijo. Bošnjaci su u vlasti. I neka su, ne bi trebalo da bilo kome naude. Ali gospodine, onaj gospodin što pedsjedava, kad skine jagnjeću kožu, što mislite što je ispod nje. Zaključak se na meće: Ako nestane Crnogoraca ni cijela Turska vas spasit neće.

Elita

@jovan Ako se budete prodali za sitno, kao na proslim izborima takav ce vam bit i popis....

Samir

Aaauuuuu, kakvo uklizavanje! Malo vise dostojanstva, efendija, mi smo dostojanstven narod.

Roko

efendija manise politike i boljebi bilo dase bavis onim stvarima kojesi ucio a svi se dobro sjecamo devedeseti gd.