10°
10°
 
                            
                            
                            10 °
max 22 ° / min 10 °
Petak
31.10.
22° / 10°
Subota
01.11.
22° / 14°
Nedjelja
02.11.
21° / 14°
Ponedjeljak
03.11.
16° / 14°
Utorak
04.11.
18° / 12°
Srijeda
05.11.
18° / 11°
Četvrtak
06.11.
19° / 13°
 
        
        
    
Dragan
Sramotno da se CG nije odazvala! Bruka do vijeka!
d vujicic
CG nema svoje institucije kao ni svoju unutrašnju i vanjsku politiku.CG je „kolektivizirana“ kopija i karakter bgd fašističkog režima Njegov nosilac u Srbiji ima za cilj stvaranje „srpskog sveta.“ „Crnogorska“ kopija radi na desuverenizaciji Crne Gore i njenom utapanju u „srpski svet.“
d vujicic
2-Zaludu je Crna Gora 2006. godine postala nezavisna i suverena država. U Ustavu iz 2007. godine – koji je trebalo da utemelji sva tri crnogorska suvereniteta – opet je izbjegnuto pitanje čija je država Crna Gora?
d vujicic
3-Umjesto povratka načelima nacionalnog i narodnog suvereniteta, ustavopisci i njihovi nalogodavci utonuli su u još dublji somnambulizam s tezom o CG kao ''građanskoj, ekološkoj i državi socijalne pravde, zasnovanoj na vladavini prava''. U kapitalizmu ne postoji pravna država.Postoji samo novac.
d vujicic
4-Crnogorci su deložirani iz Ustava kao da su nezakoniti stanari države koju su stvarali.Treba li se onda čuditi što CG kasape četničke protuve u mantijama i bez mantija! Suverenisti koji danas u CG nijesu spremni da otvore pitanje crnogorskog nacionalnog suvereniteta - nijesu nikakvi suverenisti.