16 °

max 22 ° / min 13 °

Ponedjeljak

28.04.

22° / 13°

Utorak

29.04.

22° / 11°

Srijeda

30.04.

23° / 10°

Četvrtak

01.05.

24° / 12°

Petak

02.05.

25° / 14°

Subota

03.05.

24° / 14°

Nedjelja

04.05.

23° / 15°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Lokalni izbori 2025

Pravilović: Nakon izbora koji slijede, Nikšić i Crna Gora će se vratiti sebi

Autor: Antena M

  • viber

d vujicic

1-NK i Crna Gora je dopala u teško povijesno stanje zato što trećina "građana"koji se nacionalno deklarišu kao Crnogorci podržava velikosrpske četničko fašističke svetosavske snage koje ruše NK i Crnu Goru! Trećina Crnogoraca u Crnoj Gori danas održava na vlasti veliko srbski fašizam.

d vujicic

2-Nije od presudnog značaja da li ih je u takav politički, povijesni i civilizacijski idiotizam gurnula pizma prema bivšoj nomenklaturi, velikosrpska propaganda, dezorijentacija u vitalnim političkim stvarima, zastrašivanje popovskim kletvama ili instinkt trčanja za većim stadom.

d vujicic

3-Ssmo ujedinjene antifašističke suverenističke snage mogu razbit i proizvest kopernikanski obrt u nastrojenosti biračkog tijela NK i CG i samo tako ovaj zalutali četničko fašistički svetosavski korpus vrate spoznaji njihovog i CG životnog interesa.