22 °

max 22 ° / min 15 °

Subota

24.05.

22° / 15°

Nedjelja

25.05.

19° / 10°

Ponedjeljak

26.05.

21° / 9°

Utorak

27.05.

24° / 13°

Srijeda

28.05.

23° / 13°

Četvrtak

29.05.

23° / 13°

Petak

30.05.

24° / 14°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
U subotu "pedalanje" kroz Podgoricu - u čast mačkama!

Društvo

Comments 0

U subotu "pedalanje" kroz Podgoricu - u čast mačkama!

Autor: Darko Šuković

  • Viber
Nova tradicionalna grupna vožnja biciklima ulicama Podgorice u organizaciji Bicikla.me zakazana je za subotu, 25. februara, i biće posvećena mačkama, kažu iz ove NVO.

“Želimo da Podgorica bude grad u kome će mačke biti srećne, jer je to, prema danskom arhitekti Janu Galu, preduslov i za sreću ljudi u glavnom gradu Crne Gore”, poručili su iz Bicikla.me.

Podsjetili su da su dosadašnji i budući napori ovog udruženja (od zahtjeva za gradnju biciklističkih staza do nastojanja da mijenjaju kulturu življenja i grad učine održivom i ugodnom zajednicom) na tragu onoga što je kazao danski arhitekta, ali i onoga kako je mislio i djelao poznati crnogorski arhitekta Ranko Radović, kome je bio posvećen prvi Critical Mass u Podgorici.

Critical Mass će, kao i obično, krenuti sa Trga nezavisnosti tačno u podne.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR