21 °

max 21 ° / min 15 °

Subota

24.05.

21° / 15°

Nedjelja

25.05.

19° / 10°

Ponedjeljak

26.05.

23° / 9°

Utorak

27.05.

24° / 13°

Srijeda

28.05.

24° / 14°

Četvrtak

29.05.

24° / 13°

Petak

30.05.

22° / 13°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Prvi primorski "Critical Mass"

Društvo

Comments 0

Prvi primorski "Critical Mass"

Autor: Milena Aprcović

  • Viber
Nakon Podgorice i Nikšića, prvi “Primorski Critical Mass” će se održati u Tivtu u subotu 11.marta – najavila je danas NVO biciklo.me.

“Povod je međunarodni Dan energetske efikasnosti i biće to savršena prilika da saznamo i podsjetimo se da treba s(a)vjesno da trošimo energiju u svakodnevnom životu. Efikasna potrošnja energije nam omogućuje da se usmjerimo ka crpljenju održivijih izvora energije i tim omogućuje veći kvalitet života cjelokupnog društva i očuvanje prirode koja je sve ugroženija, a nama neophodna za dobro fizičko i psihičko zdravlje”, stoji u saopštenju.

Iz udruženja biciklo.me pozvali su sve zainteresovane iz cijele Boke da im se pridružite u u subotu u podne na gradskoj rivi Pine u Tivtu da zajedno obilježe prvi “Primorski Critical Mass”. Nakon zajedničke vožnje bicikala po posebno određenom itinereru, u 13 sati u multimedijalnoj Sali Opštine Tivat biće prikazan dokumentarni film Milana Lisice “Bicikli pričaju priče”.

Boka-news

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR