21 °

max 22 ° / min 10 °

Nedjelja

11.05.

22° / 10°

Ponedjeljak

12.05.

20° / 9°

Utorak

13.05.

20° / 11°

Srijeda

14.05.

21° / 9°

Četvrtak

15.05.

21° / 11°

Petak

16.05.

21° / 10°

Subota

17.05.

20° / 8°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Spajić-Lindner: Fiskalna stabilnost preduslov ekonomskog napretka

Politika

Comments 0

Spajić-Lindner: Fiskalna stabilnost preduslov ekonomskog napretka

Autor: Antena M

  • Viber

Fiskalna stabilnost je preduslov ekonomskog napretka, kao i održivog rasta plata i penzija, ocijenjeno je na sastanku predsjednika pokreta Evropa sad Milojka Spajića i ministra finansija Njemačke Christiana Lindnera.

“Digitalizacija javne uprave je najbolji način da se podigne produktivnost radnika, kao i da javna uprava ne bude bauk već efikasan i jednostavan servis građanima”, navodi se u saopštenju.

Takođe, na Wirtschaftrat ekonomskom forumu, jednom od najprestiznijih u Njemačkoj, čuo se glas i iz Crne Gore uz zainteresovanost za program Evropa sad.

“Sjajna rasprava o potrebi da se pojača konkurentnost evropske privrede i smanji birokratija da bi se ubrzao ekonomski rast i povećao broj visokokvalitetnih radnih mjesta”, zaključuje se u saopštenju.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR