23° / 17°

02.05.

23° / 15°

Remi Arsenala pobjeda Mornara

Fudbaleri Arsenala osvojili su bod, dok je Mornar ostvario pobjedu u 26. kolu Amplitudo Druge crnogorske lige.

Arsenal je u Bijelom Polju igrao sa Jedinstvom neriješeno 1:1.

Domaćin je poveo golom Antona Memčevića u 17. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Japanac Rio Tačibana u 72. minutu.

Remi tivatskog tima iskoristio je Mornar, koji je pobjedom u Baru protiv Bokelja 2:1 zaostatak za liderom smanjio na bod.

Domaćin je do pobjede došao golovima Demira Kajevića u 17. i Nina Vukmarkovića u 66. minutu iz jedanaesterca.

Jedini pogodak za Bokelj postigao je Jovan Popović u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Igalo i Kom igrali su 0:0, Ibar je u Rožajama savladao Grbalj 3:2, dok je Drezga slavila protiv Berana 2:1.

Arsenal je vodeći na tabeli sa 53 boda.

Drugoplasirani Mornar osvojio je 52, treće mjesto zauzima Igalo sa 47, dok je četvrti Kom sa 42 boda.