24 °

max 28 ° / min 18 °

Srijeda

03.09.

28° / 18°

Četvrtak

04.09.

31° / 17°

Petak

05.09.

32° / 20°

Subota

06.09.

33° / 21°

Nedjelja

07.09.

33° / 20°

Ponedjeljak

08.09.

32° / 20°

Utorak

09.09.

33° / 21°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Politika

Mandić dobio još jednu zahvalnicu od Vučića: Ja, kao srpski političar u Crnoj Gori, poručujem da srpski narod treba da bude ujedinjen

Autor: Antena M

  • viber

Hisen Babajic

A NA VIDOVDAN KAO BIO KOSOVSKI BOJ? DJURADJ BRANKOVIC IMAO MANJE CARKE SA TURCIMA DA BI SACUVAO SVOJU IMOVINU A SRBI STVORILI MIT,DJE SU ARTEFAKTI BILO KAKVI? DJE JE MOZDA MUZEJ SA NOZEVIMA,SABLJAMA,DJE SU KOSTI? ARHEOLOZI DANAS,NAKON DVIJE-TRI HILJADE GOD NALAZE RAZNE STVARI IZ VELIKIH BITAKA A OD KOSOVSKOG BOJA NI DUGME!

Tivat

Vas dva ujedinitelja o jadu zabavili cijeli Balkan.

Vanja

Pretpostavljamo da je dobio i nesto "opipljivije", samo se o tome nije pametno hvaliti.

Orlov krš

Dobio je nagradu od srbijanskog autokrate za četnikovanje i nastojanje da Crnu Goru ,državu u kojojj je rođen i u kojoj obavlja jednu od najveċih državnih funkcija,unizi,ponizi i uspori njen evropski put! Što očekivati od osobe koja sa mjesta predśednika Parlamenta ne čestita Dan nezavisnosti!

roki

Odakle pratite današnje proteste? Odavde ili idete sa Ćacuma u Bg? Kako je Pipun? Drži li se?

daka

Je li smjesten u Cacilend? Pipun na aparatima.

Mila K

Pumpajte dobra hrabra djeco Srbije i spasite svoju zajednicu a poštujte CG. Onda će nam svima ova Spajki EU biti susjed koji će trčati za Zapadnim Balkanom a ne tolerisati korupciju.

Pivljanin

Možda možeš Krnju Jelu jedino na referendumu?!

smor

Počasno priznanje za izdaju svoje zemlje. Od te činjenice niđe i nikad nećeš moći pobjeći. Konvertit je konvertit. Tamo si gost, dođoš. S tragovima tuđe zemlje na cipelama.

NaseIme

Slobodno su ujedinjavajte po kafanama i festivalima, dižite tri prsta i mašite zastavama, ali granice i istoriju promijenit ne možete. Ugrožava li vas to?